СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Кримськотатарський активіст Осман Бєлялов вийшов з ізолятора тимчасового тримання у Сімферополі. Про це повідомляє громадська організація "Кримська солідарність".

Сьогодні, 19 вересня, закінчився термін адміністративного арешту щодо нього. Зустріти Османа Бєлялова прийшли його рідні та близькі.

Відзначимо, як активіст "Кримської солідарності", Бєлялов займався вирішенням соціально-побутових проблем сімей політв'язнів.

QHA писало, що вранці 13 вересня російські силовики прийшли з обшуками в будинок Османа Бєлялова. На момент обшуку самого Бєлялова вдома не було. Після обшуків окупанти затримали двох стримерів, які знімали на відео обшуки, і батька Бєлялова. Незабаром їх відпустили.

Під час обшуку, Бєлялова не могли знайти ні його близькі, ні російські силовики. Увечері активіст "Кримської солідарності" вийшов на зв'язок. Його засудили до п'яти діб арешту.

Османа Бєлялова визнали винним у правопорушенні адміністративного кодексу РФ за статтею "пропаганда або публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки чи атрибутики екстремістських організацій".

QHA