РІВНЕ (QHA) -

Організатором акції став киянин Юрій Клейнос, якого помічали на сумнівних заходах у столиці — «голодні бунти», пікети НАБУ, приймальної Кабміну, привітання Трампу тощо.

Перед початком заходу біля Рівненської ОДА Клейнос проводив інструктаж для учасників акції, серед яких були навіть неповнолітні. Журналісти намагалися поговорити з молодими людьми, але лише деякі з них ішли на контакт. Натомість говіркішими виявилися ті, хто вів пряму трансляцію на Facebook — до речі на сторінку Юрія Клейноса. Деякі відео пізніше були видалені.

Одна з пікетувальниць на ім’я Валентина Бойко розповіла, чому прийшла до ОДА. Вона виступає за легалізацію видобутку бурштину. Проте коли дівчину почали питати про механізми впровадження цього, то вона не змогла сконкретизувати свою думку.

Організатор акції виголосив звернення, в якому «пригрозив» під час наступних акцій зайняти ОДА у разі невиконання їхніх вимог, а потім вирушити до Києва  «для особистої зустрічі з президентом для вирішення вищезазначених питань».  

Поліція не допустила до будівлі ОДА групу пікетувальників, що хаотично тинялася територією. Юрія Клейноса затримали та доправили до Рівненського відділу поліції для дачі пояснень. А молоді люди згодом розійшлися. Представники «Національного корпусу» зібрали плакати та викинули у смітник.

До речі, дані події також висвітлили у своїх публікаціях проросійськи налаштовані ЗМІ.

Нагадаємо, 3 травня у Рівному влаштували мітинг, який в ОДА назвали проплаченим

 

 

QHA