ХЕРСОН (QHA) -

Ряд громадських організацій, що представляють громадян України з різних регіонів, включаючи і тимчасово окупований Росією Крим, оголосили про створення ними Громадської Ради з питань Криму, повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Він зазначив, що одночасно представники громадських організацій, які ініціювали створення Громадської Ради з питань Криму, виступили з публічною акцією біля будівлі Постійного Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, розташованого у місті Херсон.

При цьому, учасники публічної акції оприлюднили звернення до президента України, голови Меджлісу кримськотатарського народу і глави Адміністрації президента України.

Чубаров інформує, що у зазначеному зверненні представники громадських організацій вказують на незадовільну роботу Постійного Представництва Президента України в АРК і закликають «негайно вжити заходів державного реагування щодо ситуації, що склалася з безконтрольно відстороненою від своїх обов'язків державною структурою, яка безпосередньо підпорядкована президенту України».

— З метою встановлення постійної комунікації з учасниками публічної акції, що проводиться Громадською Радою з питань Криму, я доручив Іззету Гданову, активісту Громадянської блокади Криму, виїхати в Херсон і здійснювати взаємодію з усіма сторонами, що мають повноваження у вирішенні питань, актуалізованих Громадською Радою з питань Криму , — написав він.

Нагадаємо, під Представництвом Президента України в АРК 10 липня розпочався безстроковий пікет кримчан, учасників АТО і громадських активістів з вимогою звільнити постпреда Наталію Попович.

ФОТО: інтернет, Facebook Рефата Чубарова

QHA