ХЕРСОН (QHA) -

Учасники акції у Херсоні заявляють про спробу дискредитувати їхню ініціативу, мета якої — звільнення постійного представника президента України в Криму Наталії Попович із займаної посади через бездіяльність. Про це у коментарі QHA повідомив активіст Ерфан Кудусов.

— Учора був помилковий дзвінок з інформацією про нібито мінування будівлі. Приїздили вибухотехніки, МНС та інші служби. Звісно, нічого не знайшли. Ми розцінюємо це як спробу дискредитації нашої акції, каже він.

Кудусов зазначив, що учасники акції направили звернення з вимогою звільнити Наталю Попович в Адміністрацію президента і з проханням підтримати ініціативу — в Меджліс кримськотатарського народу.

Потрапити всередину представництва активістам, журналістам і навіть поліції не вдалося. За словами учасників акції, вчора постпреда на робочому місці вони не бачили. Сьогодні ж Попович зайшла всередину в супроводі кількох співробітників.

— Тепер нас тим більше не пускають. Жодної реакції ми не бачимо, тому тепер ми не визнаємо жодних переговорів, а вважаємо, що Адміністрація президента має відреагувати на цю злочинну бездіяльність чиновниці. Ми хочемо, щоб був звільнений державний службовець дуже високого рангу у зв'язку з тим, що він не виконує свої посадові обов'язки, не виявляє ніякої ініціативи і фактично в закритому режимі здійснює незрозумілу діяльність, яка не спрямована на деокупацію Криму та захист прав кримчан. Це злочинна бездіяльність у повністю закритому від громадськості і ЗМІ режимі. Чим вона займається, ми не знаємо, — заявив Кудусов.

Активісти пообіцяли не розходитися до того моменту, поки ситуація кардинально не зміниться.

Нагадаємо, що 10 липня у Херсоні представники громадських організацій, учасники АТО і кримчани розпочали безстроковий пікет розташованого в місті представництва президента України в Автономній Республіці Крим, вимагаючи активізації його роботи.

ФОТО: Facebook

QHA