СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Активісти в окупованому Криму заявили про зникнення людей після обшуків у будинках кримськотатарських активістів, братів Ернеста і Енвера Сейтосманових. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— Активісти телефонують на номери гарячих ліній ФСБ, МВС Севастополя, прокуратури Севастополя. На лінії «102» прийняли заяву про зникнення людей, — йдеться у повідомленні.

З Балаклави у відповідь на дзвінки активістів виїхала «група реагування».

Окрім цього, є очевидець, який розповів, що бачив, як з будинку вивели двох молодих людей і жінку, і посадили їх у затонований мікроавтобус.

— Після цього їх відвезли у невідомому напрямку. З його слів, у дворі в цей час перебували невідомі люди, які були одягнені «по громадянці», поводили себе вкрай агресивно, не давали можливості підійти близько до домоволодіння.

QHA повідомляло, що затриманий силовиками Ернест Сейтосманов підтримував сім'ї севастопольських політв'язнів. Силовики вже проводили у нього обшук у 2015 році.

Нагадаємо, сьогодні, 10 травня, в окупованому Криму під Севастополем силовики провели обшуки в будинках братів Ернеста і Енвера Сейтосманових. Кримські татари є двоюрідними братами Нурі Прімова, незаконно засудженого у надуманій "справі Хізб ут-Тахрір". Ернеста і Енвера Сейтосманових затримали.

QHA