КИЇВ (QHA) -

Керівник ГО «Кримська сім'я» Аніфе Курсеітова розповіла, як можна допомогти сім'ям політв'язнів в окупованому Криму, оскільки понад 100 дітей залишилися без піклування батьків.

Активістка зазначила, що підтримки від держави сім'ям політв'язнів немає, тому проведення акції «Рука допомоги», яка відбудеться 13 квітня, є єдиною можливістю допомогти.

Метою заходу є підтримка дітей з сімей політв'язнів в окупованому Криму.

— Уже багато дітей в Криму, 105 дітей, які залишилися без батьківського піклування. Тому вже другий рік поспіль наша організація спільно з Меджлісом кримськотатарського народу і багатьма іншими організаціями, які зараз об'єднуються, щоб допомогти, ми проводимо такі акції, — повідомила Курсеітова.

Вона підкреслила, що допомога може бути не тільки фінансовою, а й моральною, оскільки багато сімей перебувають у скрутному становищі.

QHA повідомляло, що 13 квітня 2018 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбудеться благодійна акція «Рука допомоги» з метою підтримати дітей з сімей кримських політв'язнів. У рамках заходу проведуть благодійний концерт за участю відомих виконавців, фотовиставку, ярмарок книг і сувенірної продукції з кримськотатарською символікою, ярмарок дитячих виробів і малюнків. Усі зібрані кошти передадуть сім'ям політв'язнів.

Джерело: Громадське Радіо

QHA