СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Активістку Українського культурного центру в Криму Ольгу Павленко, в якої рано вранці провели обшук, викликають на допит до Слідчого Комітет (СК) РФ у Сімферополі.

За словами Павленко, вона поїде до СК, як тільки звільниться її адвокат.

— Після обшуку мені сказали, що потрібно поїхати на допит до Слідчого Комітету Сімферополя. Я думаю, що похід туди відбудеться сьогодні, коли звільниться мій адвокат.

Павленко також розповіла деталі ранкового обшуку, який тривав три години.

— Все почалося зі стуку в двері о 6:30 ранку. Мені сказали, що я ніби-то когось заливаю на нижніх поверхах і попросили терміново відкрити двері. Я відмовилася відкривати, і вони почали стукати в неї з ноги і погрожувати, що викличуть поліцію. На це я їм відповіла, що зараз сама викличу поліцію. У результаті їм нічого не залишилося, як зізнатися, що вони з ФСБ і у них на руках постанова суду про проведення обшуку.

У жінки вилучили зошити з віршами і піснями, при цьому повідомивши, що вони "напевно екстремістського характеру". Також вилучили телефон і флешки.

У мережі з'явилися фото квартири Павленко після обшуку.

Як повідомляло QHA, у постанові на проведення обшуку було зазначено, що Павленко підозрюють у зв'язках з організацією «Правий сектор».

Нагадаємо, російські силовики прийшли з обшуком в будинок Ольги Павленко в окупованому Сімферополі.

Джерело: Крым.Реалии

QHA