ХЕРСОН (QHA) - -

Кількість людей, які пройшли через кордон з окупованим Кримом, зменшилася ще на 22%. Зі сторони півострова стоїть черга з осіб, які намагаються виїхати до материкової України, повідомив в ефірі «112 Україна» помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян.

— Ситуація на адмінкордонах зберігається спокійна. Усі контрольні КПВВ працюють у штатному режимі. Якщо говорити про тенденції, то за минулу добу адмінкордон перетнули ще на 22% менше осіб, ніж раніше. Більшість людей перетинають кордон, виїжджаючи з окупованого півострова, а не слідуючи туди. Сьогодні вранці скупчень автотранспорту на КПВВ немає, — повідомив Слободян.

Також він зазначив спадаючу активність російських бойовиків.

— Якщо говорити про активність російських Збройних сил, то минулого тижня ми говорили, що зберігається їх підвищена активність на адмінкордонах. Вчора ми зафіксували спад цієї активності, відсутність вертольотів, які вели моніторинг, і інших літальних апаратів, — розповів помічник голови ДПСУ.

Нагадаємо, як повідомляло QHA раніше, правозахисники настійно рекомендують українцям обмежити поїздки до Криму навіть за сімейними та особистими обставинами. За словами представника Кримської правозахисної групи Віссаріона Асєєва, громадяни України, які відвідали Крим, можуть бути використані російськими спецслужбами. Таким чином, кожен українець у Криму і Росії перебуває під загрозою.

ФОТО: інтернет

QHA