КИЇВ (QHA) -

Акції на підтримку українського політв'язня Олега Сенцова відбудуться у 71 місті по всьому світу. Про це повідомляється на сторінці Save Oleg Sentsov у Facebook.

Всесвітні акції відбудуться 1 і 2 червня. Так, участь в них візьмуть 42 іноземних і 29 українських міст.

Акції відбудуться у таких країнах, як Австралія, США, Грузія, Ізраїль, Франція, Німеччина, Об'єднані Арабські Емірати, Кувейт, Канада, Португалія, Великобританія, Греція, Австрія, Чехія, Швеція, Швейцарія, Естонія, Литва, Латвія, Італія і Бельгія.

У Росії акції проведуть у Санкт-Петербурзі, Москві та Казані.

В Україні заходи проведуть у Вінниці, Маріуполі, Краматорську, Одесі, Черкасах, Тернополі, Чернігові, Харкові, Хмельницькому, Львові, Луцьку, Києві, Дніпрі, Житомирі, Острозі, Полтаві, Кривому Розі, Івано-Франківську, Кропивницькому, Прибірську, Чернівцях, Рівне, Сумах, Ужгороді, Івано-Франківську, Херсоні та Миколаєві.

QHA повідомляло, що Олег Сенцов розпочав голодування 14 травня, вимагаючи від російської влади звільнити 64 українських політв'язнів. 29 травня український режисер дав згоду на підтримуючу терапію.

Вчора засуджений на 10 років у справі «кримських терористів» Олександр Кольченко вирішив оголосити голодування на підтримку українського режисера Олега Сенцова.

Нагадаємо, українські діячі культури звернулися до міжнародного футбольного співтовариства з проханням допомогти у звільненні в'язня Кремля напередодні Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії.

QHA