МОСКВА (QHA) -

Міністерство освіти і науки Росії приступило до підготовки пілотного проекту з проведення для школярів «уроків сучасної історії РФ». Школярам розкажуть про анексію Криму і санкції країн Заходу. Про це пишуть «Известия».

У Міносвіти пояснили, що існуюча шкільна програма з історії Росії не описує значну частину подій, які відбулися за останні роки, а це нібито не дозволяє учням скласти «об'єктивне уявлення про навколишню дійсність». Для вчителів підготують рекомендації, які допоможуть дати учням «правильну інформацію».

— Школярам при величезних потоках інформації дуже складно в них орієнтуватися і відрізнити правдиві новини від помилкових. Учитель у даному випадку допоможе зорієнтуватися, підкаже точку зору, яка відповідає державній позиції », — зазначив головний науковий співробітник Інституту суспільних наук РАН Олександр Пижик.

Раніше QHA повідомляло, що з 8 липня абітурієнти з окупованого Криму можуть поступати до деяких вищих навчальних закладів на території материкової України без зовнішнього незалежного тестування.

ФОТО: Інтернет

QHA