СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Адвокат Олексій Ладін подав апеляційну скаргу на арешт кримськотатарського активіста Ісмаїла Рамазанова, якого на місяць помістили до Сімферопольського СІЗО.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє журналіст Антон Наумлюк.

За його словами, Ладін також подав заяву в прокуратуру з приводу побиття, якому Рамазанов піддався під час обшуку і затримання.

Адвокат повідомив, що співробітники ФСБ застосували до кримського татарина тортури, а також психологічне насильство з метою примусу до обмови себе.

— 23 грудня 2018 року близько 4 години ранку співробітники ФСБ проникли в оселю Рамазанова і перед проведенням обшуку накинули на мого підзахисного куртку і завдали йому безліч ударів... Після завершення обшуку співробітники ФСБ в автомобілі Газель протягом тривалого часу били Рамазанова. З його слів, йому завдали численних ударів по спині, по нирках, по голові, в район потилиці, по руках і ногах, вивихували пальці. Протягом майже двох діб йому не давали води та їсти, пише адвокат.

Рамазанова возили у Сімферопольську лікарню на медогляд, де були зафіксовані сліди побоїв, але й після цього його били в машині.

Рамазанов звинувачується у розповсюдженні екстремістських матеріалів через інтернет-радіо Zello. Під час обшуку у нього були знайдені патрони від ПМ, однак він заявляє, що до приходу силовиків патронів у будинку не було.

Нагадаємо, до 23 лютого 2018 року Рамазанов перебуватиме у СІЗО.

Раніше повідомлялося, що Рамазанов доправлений російськими силовиками до ІТТ на бульварі Франка, 44 у Сімферополі.

QHA повідомляло, що 23 січня в окупованому Криму (село Новий Світ) зник Ісмаїл Рамазанов. До цього в його будинку був обшук, після чого його вивезли співробітники спецслужб.

QHA