СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Кримськотатарського активіста Асана Чапуха переведуть в медичний блок СІЗО міста Сімферополя з подальшою госпіталізацією в одну з установ міста. Про це повідомив адвокат Чапуха Айдер Азаматов.

Адвокат сьогодні був у СІЗО і спілкувався з тимчасовим виконувачем обов'язків начальника СІЗО.

— Співробітник СІЗО повідомив мені, що є клопотання від медично-санітарної частини про переведення Асан аг'а у медблок при СІЗО. Після цього я спілкувався з начальником медблоку Анікановим, який повідомив, що його сьогодні переведуть у медблок для обстеження і надалі планово в одну з установ охорони здоров'я м. Сімферополя, розповів Азаматов.

Адвокат також додав, що побачитися з Чапухом він планує сьогодні після 14:00, оскільки з 8:00 ранку у СІЗО неможливо потрапити у зв'язку з великою чергою відвідувачів.

Раніше QHA повідомляло, що у Чапуха погіршився стан здоров'я. 65-річний активіст пережив у СІЗО мікроінсульт.

Асан ага стало ще гірше. Зараз його сім'я намагається госпіталізувати його, але начальник СІЗО міста Сімферополь у відпустці. Вийшли на його зама,  повідомило джерело з Криму.

Нагадаємо, що 23 листопада в анексованому Криму пройшли обшуки в будинках Асана Чапуха та Амета Асанова в Кореїзі; Куртсеїта Абдуллаєва і його брата Ельдара — у Сімферополі (обидва були затримані); Руслана Трубача — в с. Ближнє Феодосії (його затримали разом з дружиною, дружину потім відвезли на обшук).

Увечері 23 листопада окупанти відпустили двох затриманих активістів — Куртсеїта Абдуллаєва і його брата Ельдара.

Нагадаємо, раніше Київський районний «суд» Сімферополя виніс рішення про запобіжний західкримськотатарському активісту Асану Чапуху, якого силовики затримали 23 листопада після обшуків.

 

QHA