КИЇВ (QHA) -

Перед кабінетом міністрів України зібралося близько сотні представників громадської організації «Авто Євро Сила». Вони вимагають прийняття законопроекту №5567 для дозволу використання машин з іноземною реєстрацією.

Про це журналістам заявив народний депутат України Володимир Парасюк.

— Прем'єр-міністр України все ж з партії «Блок Петра Порошенка», і тут питання політичної складової. І ми маємо розуміти, що потрібно з Кабінетом міністрів ці речі погодити, щоб вони дали своє добро, і тоді буде ймовірність того, що у Верховній Раді буде 226 голосів, сказав він, пояснюючи, чому учасники протесту зібралися саме біля Кабміну.

Парасюк зазначив, що без голосів фракції «БПП» цей законопроект у Верховній Раді прийнятий не буде.

Зараз перед будівлею уряду на місці для паркування машин і вздовж дороги стоять кілька десятків автомобілів з іноземними номерами. За дотриманням громадського порядку стежать представники патрульної поліції та бійці Нацгвардії. Протестувальники закликають прийняти законопроект №5567, який врегулює використання машин з іноземними номерами в Україні. Зокрема законопроектом передбачено введення «умовного часткового звільнення від оподаткування» ввезених з-за кордону авто і встановлення за це «справедливої ​​плати».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, вранці 24 січня кілька десятків автомобілістів зібралися на в'їздах до Києва по Бориспільській, Житомирській, Варшавської та Одеській трасах, заблокувавши своїми машинами по одній-дві смуги на дорогах.

ФОТО: інтернет

QHA