СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Здійснювати послуги перевезення пасажирів у Сімферополі будуть підприємства з країни-окупанта Криму — Росії. Це може статися через те, що місцеві перевізники не змогли привести транспорт у відповідність із російськими вимогами, що робить їхні шанси на перемогу в майбутньому конкурсі мінімальними. Про це розповів кримській пресі так званий мер Сімферополя Геннадій Бахарєв, передає «Под прицелом».

Конкурс на перевезення пасажирів почали проводити 10 квітня. Заявки на конкурс подали 14 підприємств.

— З 10 квітня у Сімферополі пройде конкурс по лотах наших маршрутів, у нас 15 лотів під половину маршрутів міста. На конкурс заявилися підприємства з материка: «Трансбалт», «Московські дороги», підприємство з Краснодара все з новим транспортом, з повністю сертифікованим обладнанням.

Самопроголошений посадовець пояснив, що перевізники з півострова неспроможні інвестувати в обладнання свого транспорту відеокамерами, кондиціонерами та російською навігаційною системою ГЛОНАСС, у зв'язку з чим можуть після конкурсу втратити роботу.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, 10 квітня Слідчий комітет Росії порушив справу про халатність «Севавтодора» у зв'язку із ремонтом ділянки на трасі Севастополь — Сімферополь, де в районі Мекензієвих гір стався обвал.

 

QHA