ХАРКІВ (QHA) -

У колоні по двоє людей, із гвоздиками в руках до главку поліції у Харкові підійшли молоді люди в чорній формі. Прокричавши «Україна понад усе — Смерть ворогам», молоді люди по одному почали покладати гвоздики до мармурової таблички установи. Двадцять гвоздик, на думку учасників акції, символізують «похорон справедливості».

— Ми принесли квіти сюди на «похорон справедливості». Пару днів назад Миколу Черьомухіна, про це бандита багато хто чув, призначили помічником начальника обласного управління поліції, заявив журналістам член ЦК «Азов» Антон Щебро. Проблема в чому? Вчора був розстріляний автомобіль, в якому перебував голова ЦК «Азов» у місті Харкові Олег Ширяєв. Ми єдина і найчисленніша організація в місті, яка не тільки говорить, але і робить. Ми намагаємося звертати увагу і боротися з наркотиками у Харкові. Ні для кого не секрет, що наркобізнес у Харкові «кришується» співробітниками поліції. Ми нажили собі дуже багато ворогів у зв'язку із цим. Нас намагалися залякати, загасити, а ось тепер нас намагаються вбивати. Але ми як гнули свою лінію, так і гнемо її далі. Тому доки такі бандити будуть стояти у вищих ешелонах керівництва МВС, доти триватимуть спроби вирішення питань, як вчора намагалися вирішити з Олегом Ширяєвим. Я не кажу, що до замаху причетний Микола Черьомухін, але я намагаюся сказати, що поки в МВС призначають бандитів керувати поліцією, це триватиме.

Нагадаємо, вчора на трасі Харків-Дніпро в Нововодолазькому районі Харківської області близько половини шостого вечора з автоматичної зброї був обстріляний автомобіль, в якому знаходилися керівник ЦК «Азов» у Харкові Олег Ширяєв та його заступники. По автомобілю було зроблено близько 19 пострілів. Пасажири і водій автомобіля Mitsubishi L200, який зазнав нападу, не постраждали. За попередніми даними, нападники підрізали і обстріляли машину ЦК «Азов» на автомобілі ВАЗ 2103. Поліція Новодолазького району проводить слідчо-оперативні дії.

QHA