СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Кримський політв'язень Володимир Балух 13-й день поспіль продовжує голодування. Про те, що Балух продовжує протест нагадав віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи Володимир Ар'єв у своєму Twitter.

— Кримський фермер Володимир Балух 13-й день голодує у в'язниці, куди його за український прапор над будинком кинули російські окупанти, — написав політик.

Нагадаємо, що Володимир Балух — кримський фермер, який вивісив у 2014 році на своєму будинку український прапор, який неодноразово зривали кримські силовики. У листопаді 2016 року Володимир прикріпив на свій будинок табличку з написом «вул. Героїв Небесної Сотні, 18». За його словами, після цього йому почали надходити погрози від місцевої адміністрації та поліції, що якщо він не зніме табличку, то у нього вдома можуть "знайти" наркотики або зброю. Після обшуків і висунутих обвинувачень у незаконному зберіганні боєприпасів, «суд» в окупованому Криму засудив Володимира Балуха на 3 роки і 7 місяців позбавлення волі за його громадянську позицію. Володимир Балух буде відбувати термін в колонії-поселенні. Українського активіста взяли під варту в залі суду.

19 березня поточного року Балух оголосив безстрокове голодування, протестуючи проти вироку суду. Правозахисники відзначають, що Володимир Балух продовжує голодування, маючи серйозні проблеми зі здоров'ям.

Раніше QHA повідомляло, що голодуючий Балух сильно схуд.

QHA