СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Український активіст, незаконно засуджений в окупованому Криму, Володимир Балух голодує вже 43 дні. Про це повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.

Він зазначив, що Балух не планує припиняти голодування.

— Голодування він дотримується. До суду він його точно не зніме. Минулого тижня його намагалися годувати, але він відмовився. Він стійко тримається, — підкреслив заступник голови Меджлісу.

QHA повідомляло, що Володимир Балух відмовився припиняти голодування.

Нагадаємо, Балух оголосив безстрокове голодування, протестуючи проти вироку суду. 19 березня українця перевели в одиночну камеру СІЗО.

Раніше Роздольненський районний «суд» в окупованому Криму засудив Володимира Балуха на 3 роки і 7 місяців позбавлення волі за його громадянську позицію. Володимир Балух відбуватиме термін в колонії-поселенні. Українського активіста взяли під варту в залі суду.

Володимир Балух — кримський фермер, який вивісив у 2014 році на своєму будинку український прапор, але його неодноразово зривали кримські силовики. У листопаді 2016 року Володимир прикріпив на свій будинок табличку з написом «вул. Героїв Небесної Сотні, 18». За його словами, після цього йому почали надходити погрози від місцевої адміністрації та поліції, що якщо він не зніме табличку, то у нього вдома можуть "знайти" наркотики або зброю, що, власне, і сталося.

Джерело: Крим.Реалії

QHA