СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У в'язня Кремля, кримчанина Володимира Балуха сильні болі в печінці, повідомляє Кримська правозахисна група, посилаючись на адвоката політв'язня.

Відзначається, що Володимир Балух продовжує втрачати вагу, йому не надають необхідну медичну допомогу.

— У Володимира був напад сильного болю в печінці, він продовжує втрачати вагу. Наразі українець перебуває в камері з постійним відеоспостереженням. Балух вважає, що в ракурс камери потрапляє навіть туалет.

Раніше матір Балуха Наталя повідомила, що він майже не їсть, іноді п'є кисіль, вівсянку і сухарі.

Володимир Балух — кримський фермер, який вивісив у 2014 році на своєму будинку український прапор, за що піддався репресіям в Криму. У листопаді 2016 року Володимир прикріпив на свій будинок табличку з написом «вул. Героїв Небесної Сотні, 18». За його словами, після цього йому почали надходити погрози від місцевої адміністрації та поліції, що якщо він не зніме табличку, то у нього вдома можуть "знайти" наркотики або зброю, що й сталося.

Незабаром Балух отримав термін і його визнали винним у звинуваченнях, нібито за побиття глави ІТТ в Криму, отримавши в загальному 5-річний термін позбавлення волі. Балуху також присудили штраф у розмірі 10 тисяч рублів (близько 4 тис гривень).

Джерело: crimeahrg.org

QHA