СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Український політв'язень Володимир Балух передав листа із СІЗО в окупованому Криму після оголошення йому вироку. Про це повідомив кримськотатарський активіст Різа Асанов у своєму Facebook.

Український активіст подякував усім, хто його підтримує.

Володимир Балух у своєму листі заявив, що влада Кремля тримається на пропаганді й залякуванні.

— Правда у тому, що його влада (Кремля) на тимчасово окупованих територіях, як і на території 1/7 частини суші, тримається на тотальній і брехливій пропаганді, і на залякуванні та жорстокій розправі з незгодними. Правда і у тому, що більше за стрільби, гармати і пуски балістичних ракет, патологічно брехливий кремлівський режим боїться одного слова — «правда».

Повний текст листа Володимира Балуха:

"Велике дякую усім за Ваші листи і молитви, за Вашу підтримку мене особисто, моєї матері, моєї сім'ї! Ваше щире співчуття у моєму житті — це безцінний скарб, дарований Богом чомусь саме мені.

Я безмежно вдячний Богу, батькам, своєму народу за те, що від народження мою душу розшито червоно-чорними кольорами дбайливими руками рідної Матінки! Спасибі за любов, в якій я все життя купаюся, за генетичний код, який дарує здатність бачити справжню красу, цінувати її, співати на її чарівній мові та розуміти, що справжність її замішана винятково на честі, гідності й Правді.

А правда у тому, що на Майдані від рук адептів Кремля загинули Герої, яким народ дав ім'я "Небесна Сотня". Правда у тому, що наш прапор символізує гідне господарювання на Богом дарованій нам землі та непереборне прагнення до пізнання Всесвіту. Правда у тому, що розлючений нескореністю українців хижий Кремль поквапився відірвати від тіла України хоча б скільки встигне земель, щоб послабити її та ще раз принизити в очах світу. Правда у тому, що його влада (Кремля) на тимчасово окупованих територіях, як і на території 1/7 частини суші взагалі, тримається на тотальній брехливій пропаганді, і залякуванні, і жорстокій розправі з неугодними.

Правда і в тому, що більше пострілів гармат і пусків балістичних ракет, патологічно брехливий кремлівський режим боїться одного слова Правди. Фарс, розіграний зрадниками України, разом з поплічниками Кремля і з моєю, вже третьою за останні два з половиною роки судимістю, це переконливо доводить.

Створена московськими пропагандистами загальна благодать розсипається, коли є розуміння, яким чином вона малюється. Сотні тисяч кримчан змушують мовчати і чекати кращих часів, показово караючи тих, хто не здатний погодитися на приниження. Моєю вдячністю вам за українськість нехай буде задокументована і завірена печатками Правда про методи, якими окупанти розправляються з Громадянами України в Криму. Сподіваюся, що цей аргумент у дискусіях зі світом допоможе Україні більш гідно протистояти черговому посяганню на її незалежність ...

А закінчити дозвольте цитатою з книги глибоко шанованої мною пані Ліни Костенко "Записки українського самашедшого":

"Чи не з нашим розумом осягнути, як виглядає Бог. Я знаю, що Той, хто запустив моє серце, Той запустив і Всесвіт".

Моє серце б'ється в серці Української Всесвіту.

Крим — це Україна!

Слава Україні!

Щиро Ваш, В. Балух".

QHA повідомляло, що Володимира Балуха засудили до п'яти років позбавлення волі. «Суд» в окупованому Криму засудив українського політв'язня до відбування покарання у колонії загального режиму, а також наклав штраф 10 000 рублів.

Нагадаємо, адвокат українського активіста Ольга Дінзе заявила, що у притягненні Володимира Балуха до кримінальної відповідальності є зацікавлена ​​особа. Вона підкреслила, що термін покарання абсолютно не відповідає так званій справі.

Раніше Ольга Дінзе розповіла, за що окупанти хотіли дати Балуху чотири роки колонії. За її словами, бійку за участі Володимира Балуха спровокував начальник ізолятора Валерій Ткаченко. При цьому Балух не бив Ткаченка. Те, що відбулося, було знято на камеру спостереження і долучено до справи.

QHA