КЕРЧ (QHA) -

 

Українського політв'язня Володимира Балуха доставили у «виправну колонію №2 Управління Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) в Криму і Севастополі», яка знаходиться в анексованому Криму в Керчі. Про це повідомляється на сайті Кримської правозахисної групи.

— Сьогодні вранці, 19 жовтня, адвокат Володимира Балуха прибув до «виправної колонії № 2 Управління ФСВП в Республіці Крим і м. Севастополя» у Керчі. Адміністрація колонії підтвердила захиснику, що Балуха вчора доставили в колонію і він перебуває «на карантині», — йдеться у повідомленні.

Відвідувати політв'язня можна з 3 листопада. При цьому «керівництво колонії» запевнило адвоката Балуха, що наразі з політв'язнем не було ніяких конфліктів.

 

QHA повідомляло, що підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму змінив вирок Володимиру Балуху. «Суд» зменшив термін відбування Балуха у колонії загального режиму з 5 років до 4 років 11 місяців. Однак штраф у розмірі 10 тисяч рублів залишив чинним.

Нагадаємо, Володимира Балуха незаконно засудили в анексованому Криму до відбування покарання за сукупністю двох кримінальних справ — нібито за побиття начальника ІТТ в Криму і за незаконне придбання, збут і зберігання зброї. 19 березня 2018 року Балух оголосив безстрокове голодування, протестуючи проти незаконного арешту.

QHA