РОЗДОЛЬНЕ (QHA) -

Український в'язень Кремля Володимир Балух засуджений "судом" російських окупантів у Криму на п'ять років позбавлення волі, з відбуванням покарання у колонії загального режиму, зі штрафом 10 000 рублів, повідомив глава ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заір Смедляєв.

Таке рішення так званий "суддя" оголосив з урахуванням попереднього вироку за нібито «зберігання боєприпасів», коли Володимир Балух був засуджений до 3 років 7 місяців позбавлення волі.

Смедляєв опублікував фотографію Балуха із зали суду перед оголошенням вироку.

Як писало QHA, адвокат українського активіста Ольга Дінзе повідомила, що у притягненні українського політв'язня до кримінальної відповідальності є зацікавлена ​​особа.

Нагадаємо, член Кримської правозахисної групи Олександр Сєдов заявив, що другу кримінальну справу проти Володимира Балуха сфабрикувало ФСБ, а не начальник Роздольненського ізолятора. Сєдов додав, що справу на Балуха завели через те, що він не погодився з вироком.

QHA повідомляло, що обвинувачення вимагало для Володимира Балуха 4 роки колонії за нібито дезорганізацію роботи Роздольненського ізолятора тимчасового тримання в окупованому Криму. 2 липня відбулося засідання «суду» в другій справі проти українця за нібито побиття так званого начальника ІТТ Валерія Ткаченка.

Як заявила в ефірі українського ТБ адвокат Ольга Дінзе, бійку за участі в'язня Кремля Володимира Балуха спровокував начальник ізолятора Валерій Ткаченко.

QHA