БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

Батька фігуранта надуманої справи "Хізб ут-Тахрір" Сервера Мустафаєва російські силовики викликали до районної прокуратури. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава ЦВК Курултаю кримських татар Заір Смедля.

Як повідомляють користувачі соціальних мереж, батька в'язня Кремля викликали до прокуратури за його власною заявою, в якій він поскаржився на нанесення тілесних ушкоджень співробітниками ФСБ під час обшуку.

Відзначимо, що Сервер Мустафаєв був затриманий 21 травня цього року під час обшуків у його будинку в Бахчисараї. Його звинувачують в участі в надуманий «справі «Хізб ут-Тахрір».

Відзначимо, українські правоохоронці кваліфікують дію окупантів із затриманням Мустафаєва як злочини за статтею КК «незаконне позбавлення волі, незаконне проникнення в житло».

Як писало QHA, Сервер Мустафаєв з сімферопольського СІЗО написав листа євродепутату, німецькому політику Ребеці Хармс. У листі кримський татарин просить євродепутата звернути увагу міжнародної спільноти на політичні переслідування громадян в окупованому Криму.

QHA