СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Батьки зниклого безвісти в окупованому Криму в 2016 році Ервіна Ібрагімова — Умар Ібрагімов і Ліля Алієва звернулися до президента України Петра Порошенка з проханням про допомогу в пошуках. Про це повідомляється на сайті громадської організації КримSOS.

У своєму листі батько кримськотатарського активіста зазначив, що звертається до глави держави уже не вперше.

— Пишу вам вдруге, перший раз звернувся до вас 1 жовтня 2016 року та, нічого не дочекавшись, вирішив написати знову. Петро Олексійович, прошу вашого сприяння у пошуках, розшуках мого сина, просимо кожного з вас, у першу чергу як батька, взяти на особистий контроль, не залишити без уваги це звернення, вжити усі необхідні заходи для встановлення місцезнаходження Ібрагімова Ервіна Умаровича, викраденого 24 травня 2016 року, — йдеться у листі.

QHA публікує повну версію звернення до президента України.

Прошу Вас взяти під особистий контроль процес розшуку мого сина, Ібрагімова Ервіна Умаровича 17.07.1985 р.н., уродженець м. Наманган, Узбекистан, який зареєстрований і проживає за адресою: Республіка Крим, м. Бахчисарай, вул. Миру, 18. Екс-депутат Бахчисарайської районної ради, член регіонального Меджлісу, член виконкому Всесвітнього конгресу кримських татар, кримськотатарський активіст, викрадений 24 травня 2016 року, орієнтовно о 22:30, на об'їзній дорозі по вул. Миру, м. Бахчисарай (між АЗС "ТЕС" і рестораном "Арпат", поруч з будинком, по вулиці Миру, 9), невідомими особами у спецформі співробітників поліції ДПС на автомобілі Ford Транзит або ГАЗ Соболь білого кольору.

Я, батько Ібрагімова Ервіна Умаровича, Ібрагімов Умар Османович, є інвалідом війни в Афганістані 2-ї групи, нагороджений медалями і орденами "За мужність" і за бойові заслуги.

Пишу вам вдруге, перший раз звернувся до вас 1 жовтня 2016 року та, нічого не дочекавшись, вирішив написати знову. Петро Олексійович, прошу вашого сприяння у пошуках, розшуках мого сина, просимо кожного з вас, у першу чергу як батька, взяти на особистий контроль, не залишити без уваги це звернення, вжити усі необхідні заходи для встановлення місцезнаходження Ібрагімова Ервіна Умаровича, викраденого 24 травня 2016 року.

QHA повідомляло, що у Бахчисараї кримськотатарське свято Хидирлез відбулося рівно на тому місці, де люди в формі поліції викрали два роки тому Ервіна Ібрагімова.

Нагадаємо, батько Ервіна Ібрагімова подав уже понад 120 звернень до "МВС", "Слідчого комітету", "Прокуратури" та "Ради міністрів" щодо зникнення свого сина.

Раніше мати викраденого Ервіна Ібрагімова Ліля Алієва написала звернення до президента України Петра Порошенка, в якому просила його посприяти в пошуку і звільненні її сина, а також інших викрадених кримських татар.

QHA