КЕРЧ (QHA) -

 

Батьків Аліни Керової, яка загинула у результаті трагедії в Керченському політехнічному коледжі, після ефіру програми «60 хвилин» на каналі «Россия 1» вдруге викликали на впізнання тіла доньки. Про це в інтерв'ю телеканалу «Дождь» повідомили батьки Аліни Вікторія і Сергій Керови.

— Мені почали телефонувати. Сказали: «Увімкніть терміново телевізор, там запис Аліни йде». Ми включили, вже запис закінчився, було завершення цієї передачі. Я почала шукати в інтернеті цей відрізок її голосу. Мені всі телефонують і кажуть: «Віка, ти при своєму розумі? Ти точно впізнала? Це вона?» Чоловік у від'їзді, дзвонить мені: «Ти точно впевнена?». Буквально протягом півгодини нам знову дзвонять з моргу — приїжджайте на повторне впізнання. Ми ще раз поїхали зі свекрухою. Я ж не хвора, це моя дитина, її одяг, все її: руки, ноги, тіло, — зазначила мама загиблої.

Вікторія та Сергій Керови відзначили, що в ефірі «России 1» був голос не їхньої загиблої доньки. Їх обурило те, що телеканал не перевірив інформацію і випустив в ефір матеріал неперевіреного джерела.

— Це була не наша донька. Не знаю цю людину. Ви послухайте, як вона говорила, — все спокійно.

При цьому, після ефіру ніхто з «России 1» не зв'язався з батьками дівчини і не вибачився за програму.

Мама Аліни Керової зазначила, що після цього "інтерв'ю" у неї з'явилася надія, що донька жива.

— Так, у мене теж з'явилася (надія, — ред.). Обнадіяла, що наша дитина жива, а потім двічі вбила.

 

17 жовтня в прямий ефір програми «60 хвилин» на телеканалі «Россия 1», яку веде Ольга Скабєєва, вийшла очевидиця події у керченському коледжі. Ведучі заявили, що очевидицю звуть Аліна Керова, проте дівчина з таким ім'ям вже загинула. Пізніше Скабєєва зазначила, що дівчина, яка вийшла в ефір, була налякана і представилася чужим ім'ям, а імені Аліни Керової на той момент ще не було у списках загиблих.

QHA повідомляло, що 17 жовтня у Керченському політехнічному коледжі стався вибух і стрілянина. За версією Слідкому Росії, їх влаштував четвертокурсник Владислав Росляков, який потім застрелився з рушниці у бібліотеці. У результаті події в коледжі загинула 21 людина, включаючи підозрюваного.

Після трагедії у політесі 22 сім'ї вирішили перевести своїх дітей до інших навчальних закладів.

 

Джерело: Дождь

QHA