КЕРЧ (QHA) -

 

Для бензовозів продовжує діяти заборона на проїзд Керченським мостом незважаючи на те, що з 1 жовтня міст відкрили для вантажних автомобілів.

Про це повідомив аналітик компанії «Алгоритм Паливний інтегратор» Віктор Костюков.

За його словами, бензовозам не видали дозвіл на проїзд мостом, оскільки на півострові немає систем огляду.

— Закрито проїзд для вантажівок з будь-якими нафтопродуктами, оскільки вони вважаються небезпечними вантажами. Є затримка з видачею спеціальних дозволів на їх проїзд.

Гендиректор «INFOLine-Аналітики» Михайло Бурмістров заявив, що для вантажівок з нафтопродуктами та іншими небезпечними вантажами для проїзду мостом потрібні спецдозволи від Роснагляду.

За його словами, пропуск видається на кожний транспортний засіб. Компанії подають заявки заздалегідь, але новий маршрут вимагає тривалого узгодження, зазначив Бурмістров.

— Я думаю, це питання буде оперативно вирішено, буквально протягом декількох днів. Для перевезення бензину ситуація не критична, фактично, діє стара схема поставки — по воді, — сказав Бурмістров.
 

 

«Керівник» ДУП «Кримські морські порти» Олексій Волков зазначив, що із запуском вантажного руху мостом робота керченської поромної переправи майже повністю зупинилася.

За його словами, з невеликим завантаженням працюють лише пороми для перевезення небезпечних вантажів на лінії Рибний порт (Керч) — порт Кавказ. Він уточнив, що в основному йдеться про бензовози з паливом.

 

Нагадаємо, 1 жовтня, о 00:00, Керченський міст відкрили для руху вантажного транспорту.

Після запуску вантажівок Керченським мостом фактично зупинила роботу поромна переправа.
 

Джерело: РБК

QHA