КИЇВ (QHA) -

Близько 80% жителів Києва можуть залишитися без гарячої води через затримку передачі тепломереж в управління Київської міської державної адміністрації (КМДА). Про це повідомив позафракційний народний депутат Борислав Береза ​​на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що така ситуація склалася у результаті того, що Київрада не розглянула вчасно питання про передачу двох ТЕЦ, тепломереж і сміттєспалювального заводу «Енергія» у розпорядження КМДА.

— На сесії Київради, яка відбулася 19 квітня, рішення не було розглянуто і затверджено. Це означає, що з 26 квітня угода між «Київенерго» та КМДА втрачає свою силу. З 27 квітня «Київенерго» буде змушене припинити газопостачання ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, оскільки інакше компанію можуть звинуватити у несанкціонованому відборі газу, що передбачає кримінальну відповідальність. Відключення ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 від газопостачання означає їхню повну зупинку. Без гарячої води залишиться 80% киян, — написав він.

QHA повідомляло, що у Києві на добу обмежували водопостачання в чотирьох районах через масштабну реконструкцію насосної водопровідної станції «Крутогорна».

QHA