МІНСЬК (QHA) -

Білорусь хоче направити на Донбас гуманітарну допомогу, до якої входять продукти харчування, меблі для шкіл і холодильники. Про це повідомили у прес-службі Ради міністрів Білорусі.

Мінськ планує виділити на гумдопомогу 160,5 тисяч білоруських рублів (понад 80 тисяч доларів).

— До переліку матеріальних цінностей для надання гуманітарної допомоги Україні увійшли: консерви м'ясні, масло рапсове рафіноване дезодороване, цукор білий кристалічний, дріжджі сухі хлібопекарські активні, крупа гречана, борошно пшеничне, макаронні вироби, комплекти учнівських меблів, шафи для документів і холодильники, — йдеться у повідомленні прес-служби.

У Радміні Білорусі заявили, що Міністерство з надзвичайних ситуацій за сприяння Міністерства іноземний справ забезпечить супровід і доставку «автомобільним транспортом гуманітарної допомоги в Україну», а також організовує «передачу матеріальних цінностей для розподілу серед постраждалого населення України».

QHA повідомляло, що військовослужбовці Збройних сил Латвійської Республіки та Національної гвардії України доставили чотири вантажівки з гуманітарною допомогою для жителів прифронтових зон Луганській області. Гумдопомогу з одягом, взуттям, іграшками та домашнім текстилем отримали три населених пункти: Станиця Луганська, Попасна та Новоайдар.

QHA