СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Сьогодні, 5 квітня, департамент з авіації Міністерства транспорту і комунікацій Білорусі заявив, що влада не збирається відкривати прямі авіарейси Мінськ — Сімферополь.

Як повідомили у відомстві, цей напрямок взагалі не розглядається.

— Ми цей напрямок взагалі не розглядаємо з однієї простої причини. У нас є рекомендація Європейського бюро ICAO з польотів до Криму. Там вказана заборона, — відзначили в департаменті.

Тим часом окупаційна «влада» Криму заявила, що нібито веде перемовини про відновлення авіасполучення між Мінськом і Сімферополем. За їхніми словами, питання організації прямих рейсів зі столиці Білорусі у Сімферополь «знаходиться в опрацюванні» і авіасполучення могло б збільшити потік білоруських відпочиваючих на півострів.

Нагадаємо, 30 березня президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що білоруські підприємці мають шукати нові ринки для експорту продуктів через проблеми з поставками в Росію.

За його словами, якщо Росія буде "нахиляти постійно незрозуміло за що" білоруських підприємців, то їм краще "шукати щастя в іншому місці". Лукашенко висловив упевненість, що не можна увесь час сидіти на одному ринку.

QHA