КИЇВ (QHA) -

Президент Петро Порошенко своїм указом присвоїв звання «Мати-героїня» 1051 українці, йдеться на сайті глави держави.

У повідомленні наголошується, що указом відзначені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей і створили належні умови для їхнього інтелектуального, фізичного і духовного розвитку.

Серед нагороджених — 40 представниць Вінницької області, 128 — Волинської, 30 — Дніпропетровської, 27 — Донецької, 85 — Житомирської, 116 — Закарпатської, 7 — Запорізької, 31 — Івано-Франківської, 15 — Київської, 11 — Кіровоградської, 2 — Луганської, 50 — Львівської, 16 — Миколаївської 52 — Одеської, 25 — Полтавської, 244 — Рівненської, 23 — Сумської, 38 — Тернопільської, 28 — Харківської, 6 — Херсонської, 19 — Хмельницької, 7 — Черкаської, 27 — Чернівецької, 13 — Чернігівської та 11 — Києва.

На своїй сторінці у Facebook Порошенко написав, що слово "мама" — святе для кожного, адже на світі немає більш сильної і жертовної любові, ніж материнська.

Порошенко також висловив повагу матерям, які втратили своїх синів і дочок під час війни на Донбасі.

Відзначимо, що сьогодні у світі відзначається Всесвітній день матері.

Раніше QHA писало, що президент Петро Порошенко вніс зміни до закону України про жертв комуністичного режиму і ввів категорію постраждалих від репресій — родичів репресованих комуністичним режимом.

QHA