КИЇВ (QHA) -

На сьогодні 59% українців хочуть радикальних змін в Україні. Про це на презентації результатів масштабного соціологічного опитування «Україна: настрої та очікування» повідомив керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович, передає кореспондент QHA.

В опитуванні взяли участь близько 30 тисяч українців — по 1200 осіб з кожної області. Найбільш радикально налаштованими, згідно з дослідженням, є жителі західної України. При цьому 15% українців вважають, що раніше життя в країні було кращим. Таких людей найбільше на Донбасі, у Харківській, Миколаївській та Одеській областях.

Найгострішою проблемою в країні українці вважають конфлікт на сході України — таких серед опитаних 75% Також серйозними проблемами українці вважають корупцію і безробіття (50% і 8% відповідно).

Більше 90% респондентів оцінюють ситуацію в Україні, як напружену і критичну. При цьому лише 3% українців вважають, що сьогодні в країні все спокійно.

Нагадаємо, глава Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні Іван Міклош заявив, що Україна зобов'язана продовжувати реформи у 2018 році, незважаючи на наближення виборів, зокрема тому, що це її зобов'язання перед Міжнародним валютним фондом, без співпраці з яким вона не зможе виконувати свої боргові зобов'язання.

QHA