КИЇВ (QHA) -

Біля адмінмежі з окупованим Кримом і материковою Україною працює три бригади лікарів. Про це повідомило Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ) у Twitter.

— Поблизу адмінмежі з АРК працює 3 бригади лікарів, до яких увійшли 5 лікарів з Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні: пульмонолог, 2 педіатра, 2 сімейних лікаря-терапевта. Медики працюють у селах Олексіївка, Новоолександрівка, Хорли, — йдеться у повідомленні.

QHA повідомляло, що ДСНС знезаражують південь Херсонщини після хімічних викидів на заводі «Кримський титан» в окупованому Криму. Вже оброблено територію площею 2,5 гектара і автодороги до населених пунктів с. Ставки і с. Каїрка Каланчацького району, а також дахи будинків КПВВ «Каланчак» і «Чаплинка».

Раніше заступник директора «Кримського титану» Андрій Доганов заявив, що завод, на якому стався викид хімічної речовини, призупинив роботу. Він зазначив, що уся вода, яку використовували на виробництві, направлять ​​до кислотонакопичувачів.

QHA