МОСКВА (QHA) -

Екс-кандидат у президенти Росії Ксенія Собчак розповіла про стан здоров'я українського політв'язня Олега Сенцова на своїй сторінці у Twitter.

Вона зазначила, що розмовляла з політв'язнем за допомогою відеозв'язку.

— Тільки що особисто говорила з Олегом Сенцовим за допомогою відеотелефону. Вмовляла припинити голодування. Але він налаштований рішуче і просить не вмовляти змінити рішення, — написала Собчак.

Окрім цього, Собчак розповіла, що у Сенцова в колонії випадають зуби.

— У нього дійсно випало два зуба, цинги, каже, поки немає. Просто жах, як його шкода. Худий, блідий, — повідомляє вона.

QHA повідомляло, що у Москві заборонили проводити акцію на підтримку Сенцова. Акцію планували провести 2 червня, проте міська влада, пославшись на порушення прав та інтересів москвичів, які не братимуть участі в акції, відмовили у її проведенні. Однак активісти планують провести акцію, незважаючи на заборону.

Нагадаємо, засуджений на 10 років у справі «кримських терористів» антифашист Олександр Кольченко вирішив оголосити голодування на підтримку українського режисера Олега Сенцова.

Відзначимо, Сенцов розпочав голодування 14 травня, вимагаючи від російської влади звільнити українських політв'язнів. 29 травня український режисер дав згоду на підтримуючу терапію.

QHA