ДОНЕЦЬК (QHA) -

В окупованому Донецьку демонтована скульптура всесвітньо відомого італійського автора Лоренцо Куїнна — In Perspective ("У перспективі"), повідомляє на своїй сторінці у Facebook журналіст Денис Казанський.

За його словами, скульптури Куїнна встановлені по всьому світу, включаючи такі міста, як Венеція, Бірмінгем, Пальма-де-Мальорка, Лондон, Падуя, а в Донецьку її встановили ще у 2010 році біля Академічного українського музично-драматичного театру.

— У Донецьку слідом за стелою ФК "Шахтар" бойовики викрали і скульптуру Лоренцо Куїнна "У перспективі", яка стояла навпроти драмтеатру. Замість неї насипали різнокольорових камінчиків. А бронзова рука тепер або вирушила на метал, або прикрашає двір якогось доблесного "визволителя", — повідомив Казанський.

Журналіст не дивується крадіжці скульптури, так як інакше бойовики "ДНР" і не могли б вчинити.

— У принципі, все логічно. З "ДНР" у Донецька немає ніяких перспектив, ось і нічого дражнити людей скульптурами, — зазначив він.

Раніше жителі окупованого Донецька заявили, що у місті відновлено ​​мобільний зв'язок. Так, 27 квітня телефони донеччан показували повну шкалу і проблем зі зв'язком вже немає.

QHA