КИЇВ (QHA) -

Двох осіб, яких донбаські бойовики затримали разом з українським журналістом Станіславом Асєєвим, вдалося звільнити. Вони вже знаходяться на підконтрольній Україні території.

Про це в ефірі «Громадського радіо» повідомив координатор групи зі звільнення військовополонених «Патріот» Олег Котенко. Решта, як і раніше, залишаються в полоні у терористів.

— Двох людей, які були затримані в рамках цієї «кримінальної справи», нам вдалося перевести на територію України. Вони зараз знаходяться тут, на підконтрольній Україні території. Решта все так само перебувають там, в так званому «МДБ». Стан їх здоров'я нам не відомий.

За його словами, ці люди включені Службою безпеки України в списки на обмін, і переговори щодо їх звільнення тривають.

Нагадаємо, 6 червня цього року в Донецьку пропав журналіст і письменник Станіслав Асєєв (більш відомий за псевдонімом Станіслав Васін), який вирішив залишитися на тимчасово непідконтрольній Україні території, щоб бути в центрі подій і розповідати про те, що відбувається в окупації.

Як повідомляло QHA, 16 липня бойовики «ДНР» вперше офіційно підтвердили, що Асєєв затриманий і перебуває у них.

Нещодавно стало відомо, що стан здоров'я полоненого Асєєва погіршився, але бойовики не надають йому необхідні медикаменти.

ФОТО: інтернет

QHA