КИЇВ (QHA) -

Міжнародний аеропорт Бориспіль, згідно з підсумками першого кварталу 2018 року, увійшов до першої п'ятірки рейтингу ACI Europe у категорії аеропортів, які обслуговують 10 – 25 млн пасажирів, йдеться у повідомленні Центру транспортних стратегій.

Успіх аеропорту пов'язаний зі збільшенням пасажиропотоку на 15,3%.

До п'ятірки лідерів обслуговуючих від 10 до 25 млн пасажирів також увійшли аеропорти Анкари (+41,3%), Тель-Авіва (+19,5%), Будапешта (+16,9%) та Ізміра (+15,1%) .

Усього за перший квартал 2018 року Європейські аеропорти продемонстрували зростання пасажиропотоку на 7,6%. Аеропорти єврозони збільшили динаміку залучення пасажирів на рівні +6,2%, а країни, які не входять до ЄС (Non-EU), поліпшили результат на 12,9%.

Відзначимо, що найбільшою групою аеропортів вважаються ті, у яких пасажиропотік становить понад 25 млн осіб — аеропорт Хітроу (Лондон), аеропорт Парижу — Шарль-де-Голль, аеропорт Франкфурта-на-Майні, Міжнародний аеропорт імені Ататюрка (Стамбул).

Раніше QHA повідомляло, що в аеропорту "Бориспіль" знесуть термінал, так як концепція розвитку аеропорту до 2045 року передбачає будівництво нового терміналу.

Раніше повідомлялося, що аеропорт «Бориспіль» закінчив перемовини з ірландською лоукост-авіакомпанією Ryanair. «Бориспіль» вводить нову систему розцінок, щоб перельоти були більш доступні.

QHA