СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Місцевий бізнесмен Олександр Стефанишин розповів про процес будівництва Керченського моста на анексованому півострові. Він вказав, що будівництво супроводжується крадіжкою в величезних масштабах, наприклад, третина сировини зникає по дорозі на виробництво.

— Один ФСБшник із Москви відверто зізнався мені по секрету, що вони не мають права розголошувати нічого з таких подій у Криму. Наприклад, на будівництві Керченського моста теж відмиваються величезні гроші. Один субпідрядник розповідав мені, що з тисячі замовлених вагонів щебеню до них доходить тільки сімсот, а триста вагонів зникають безслідно. Однак ЗМІ заборонено піднімати цю тему, оскільки владі важлива ідеальна пропагандистська картинка: "у Криму все добре", — заявив бізнесмен.

Таким чином, пропагандистська картинка створюється і для кремлівської верхівки, яка де-факто керує так званим «урядом» Криму. Від вищих чинів у Москві елементарно приховують факти корупції, щоб забезпечити ідеальну картинку будівництва Керченського моста.

Нагадаємо, як раніше писало QHA, експерти в будівництві наводних конструкцій стверджують, що розташування і спосіб побудови Керченського моста є неправильними з точки зору проектування, адже місце будівництва знаходиться поруч із грязевими вулканами і є сейсмонебезпечним.

ФОТО: інтернет

QHA