КИЇВ (QHA) -

Частина співробітників «Національної громадської телерадіокомпанії України», які готували проведення «Євробачення-2017» у Києві заявили про вихід з проекту. Про це йдеться в заяві від імені НТКУ.

Вказується, що призначення нового фактичного керівника конкурсу і наділення його контролем з проведення конкурсу не затверджувалося з організаторами проекту.

— У грудні після забезпечення нашої команди підтвердженням від ЄВС про те, що «Євробачення-2017» дійсно відбудеться в Києві, у нас забрали наші повноваження, призначивши нового фактичного керівника конкурсу в Україні, якого наділили повним контролем всіх аспектів «Євробачення» в Україні. Це призначення і дії, які його супроводжували, зупинили на два місяці роботу над проектом, робота нашої команди була повністю заблокована.

Нагадаємо, 1 листопада 2016 року генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву про звільнення за власним бажанням. Він висловив незгоду з тим, що канал Суспільного мовлення, який повинен з'явитися в наступному році, буде недофінансований на значну суму. Тоді ж коаліція «За суспільне мовлення» у відкритому зверненні зажадала припинити саботаж реформи суспільного мовлення в Україні.

3 листопада Кабінет міністрів на позачерговому засіданні під час розгляду проекту бюджету на 2017 рік підтримав пропозиції щодо повноцінного фінансування ПАТ НГТУ і міжнародного конкурсу «Євробачення», врахувавши зауваження і пропозиції Верховної Ради.

ФОТО: інтернет

QHA