СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

В окупованому Криму і Севастополі можливі аварійні відключення електропостачання через ремонт лінії енергопостачання «Кафа». Про це повідомили у прес-службі підконтрольного Кремлю ДУП РК «Крименерго».

У зв'язку з цим, подачу електроенергії могли припинити ще 22 вересня.

— У період з 00:00 годин 22 вересня до 06:00 години 25 вересня 2018 року розпочнуться роботи з ремонту 1 СШ 220 ПС 220 кВ «Кафа» ... Мета заходу — усунення дефектів на обладнанні 220 кВ першої системи шин підстанції 220 кВ «Кафа», — йдеться у повідомленні.

У "Крименерго" радять забезпечити готовність до пуску всіх генераторних установок, які є на балансі, і мати необхідний запас палива.

— У зв'язку із цим рішенням Штабу, Міністерству ЖКГ Республіки Крим, адміністраціям муніципальних утворень Республіки Крим, ДУП РК «Крименерго» доручено забезпечити готовність до пуску всіх резервних джерел забезпечення електроенергією (РДЗЕ), які знаходяться на балансі, і необхідний запас палива, а також готовність до роботи відповідального персоналу.

 

QHA повідомляло, що в окупованому Криму оголосили штормове попередження 25 вересня, через зниження денної температури на 10 – 12 градусів, сильних дощів і поривів вітру від 20 – 25 м/с. Жителям півострова рекомендують утриматися від поїздок містом, не спускатися у підземні переходи та інші заглиблені приміщення, а також не ходити біля старих будівель і старих сухих дерев.

QHA