ЛЬВІВ (QHA) -

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз, який перебуває у Львові, завітав до школи №2, де зустрівся зі школярем, який написав йому 2 роки тому в СІЗО листа підтримки.

У вересні 2016 року 14-річний львів'янин Богдан Фенечок написав політв'язню Ахтему Чийгозу, який перебував тоді у сімферопольському СІЗО, листа, який починався словами "Дорогий друже ...". У листі Богдан побажав Чийгозу міцного здоров'я і запрошував до Львова.

За 2 роки Ахтем Чийгоз відвідав місто і знайшов Богдана. Чийгоз подарував школяреві смартфон і запросив відвідати у майбутньому звільнений Крим.

За словами Чийгоза, такі листи надають людям, які нудяться в тюрмах, силу духу й віру. Разом з ним у львівську школу прийшов і Юрій Яценко, також колишній політичний в'язень Кремля.

Нагадаємо, вчора у Львові відбулася зустріч міського голови Андрія Садового та заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза. Львівський мер зазначив, що Чийгоз проявив любов до країни не словами, а справами.

Джерело: телеканал НТА

QHA