ФЕОДОСІЯ/КЕФЕ (QHA) -

Так званий заступник глави підконтрольної Кремлю адміністрації Феодосії в окупованому Криму Костянтин Бабенко пішов у відставку.

Він заявив, що звільнився через втрату «командного духу». Костянтин Бабенко відповідав за розвиток освіти, культури і спорту в регіоні.

— Реальна причина — це втрата командного духу, з яким ми восени «заходили» в адміністрацію, і азарту в роботі у підлеглих. А це саме ті речі, які допомагають «штовхати» робочі завдання, — сказав він.

При цьому чиновник не сказав, хто обійматиме пост «заступника мера» Феодосії.

— Ельнур Асланов — радник голови, Андрій Нікулін — керуючий справами адміністрації, Ірина Левандовська — глава Приморського, але це неперевірені чутки, які ходять по адміністрації. Кого висуне Сергій Вікторович (Хомич), і за кого проголосують депутати, я не знаю. Я думаю, ще немає готового рішення з цього питання, так як ділянка роботи непроста, — зазначив Бабенко.

QHA повідомляло, що так званий заступник голови «уряду» окупованого Криму Володимир Сєров подав у відставку. Сєров був призначений на пост «віце-прем'єра» Криму 11 липня 2017 року. До його обов'язків входили питання транспорту, житлово-комунального господарства та енергетики.

Джерело: Новости Крыма

QHA