КИЇВ (QHA) -

Військова прокуратура України викрила на хабарі держслужбовця з секретаріату Кабінету міністрів. Про це повідомляється на сайті військової прокуратури Центрального регіону України.

— Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України під час проведення невідкладних розшукових (слідчих) дій при одержанні неправомірної вигоди у розмірі 1000 доларів викрито чергового хабарника-держслужбовця, — йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що чиновника перевели на посаду головного спеціаліста Управління з питань технічного регулювання та промисловості Департаменту з питань інфраструктури та технічного регулювання секретаріату Кабінету міністрів України.

Його затримали у перший день роботи на новій посаді під час одержання неправомірної вигоди.

За попередніми даними, чиновник отримав хабар за вплив на керівництво Головного управління майна і ресурсів Міністерства оборони України, щоб воно не перешкоджало діяльності Комісії з питань ліквідації та реорганізації державних підприємств Міноборони.

Затриманому чиновнику повідомили про підозру за ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України.

QHA повідомляло, що у Київській області співробітники військової прокуратури затримали на хабарі у розмірі 1,3 млн гривень главу Поліської районної державної адміністрації Олександра Янкового, його заступника та державного кадастрового реєстратора у Іванківському районі. Чиновники отримали від голови правління однієї з місцевих громадських організацій хабар за сприяння у передачі в оренду земельних ділянок площею близько 300 гектарів у Поліському районі.

QHA