СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

«Депутатів» Держради і призначених Кремлем «міністрів» окупованого Криму зобов'язали вести акаунти у соціальній мережі Фейсбук.

Про це пише російське видання РБК з посиланням на три близьких до «уряду» Криму джерела і співрозмовника в Раді Федерації.

За їхніми словами, «парламентарії» відповідне «побажання в наказовій формі» отримали від «голови» Держради Володимира Константинова. Як уточнило джерело в РФ, «велика частина депутатів змирилися і завели акаунти».

Аналогічне прохання з приводу соцмережі надійшло і так званим «міністрам уряду» Криму. При цьому співрозмовники видання не уточнили, хто і в якій формі до них звернувся. Нововведення вони прокоментували так: «Завели, ведемо».

Одне з джерел видання пояснило, що Фейсбук вибрали як платформу для комунікацій, так як саме у цій соціальній мережі йде «основна критика».

Як зазначає РБК, у коментарях до постів «глави» Криму Сергія Аксьонова, який робить по три-чотири записи на день, «дійсно буває жорстка критика». Видання також нагадує, що Фейсбук як і раніше визнає Крим територією України.

ФОТО: інтернет

QHA