КИЇВ (QHA) -

Окупаційна влада Криму робить усе можливе, щоб приховати інформацію про викид невідомої речовини в Армянську. Про це у коментарі QHA повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров.

— Там дійсно сталися якісь викиди речовин. Наслідки цих викидів настільки очевидні, що ніхто цього не може заперечувати. Але окупаційна влада робить усе, щоб приховати більш докладні дані про самі речовини і головне — про їхній вплив на здоров'я людей.

На його думку, органам державної влади України необхідно вжити заходів, щоб наслідки екологічної катастрофи в Армянську не вплинули на українські території на північ від адмінмежі з Кримом.

— Органи державної влади і спеціальні органи в межах своїх повноважень обов'язково мають на це відреагувати. Це їхнє завдання і вони зобов'язані це зробити, — підкреслив Рефат Чубаров.

Нагадаємо, 27 серпня, ймовірно унаслідок викиду невідомої хімічної речовини, жителі окупованого Армянська поскаржилися на екологічну катастрофу і заявили, що у місті за день на металевих предметах з'явилася іржа, а в людей почалася алергія.

QHA