КИЇВ (QHA) -

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров розповів про хворобу матері заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза, якого окупанти Криму другий рік утримують у СІЗО за сфабрикованим звинуваченням.

За словами Чубарова, переслідування кримських татар важко відбиваються на їхніх родичах і близьких.

— Аліє-абла, мама Ахтема Чийгоза, тяжко захворіла після арешту сина, що сталося 29 січня 2015 року. При цьому намагається не показувати близьким своє нездужання. Мені вона сказала, що сили їй додає надія на звільнення Ахтема.

Чубаров також повідомив, що кілька днів жінка провела у київських лікарнях.

— Кілька днів Аліє-абла проходила огляд у лікарнях Києва, куди приїхала у супроводі дочки Ленари. Спасибі сім'ям кримських татар, які проживають у Києві, за турботу і увагу до мами Ахтема... Сьогодні Аліє Абла повернулася до Бахчисараю.

Глава Меджлісу закликав своїх читачів, що живуть у Криму, відвідати батьків Чийгоза, а також сім'ї інших політв'язнів, переслідуваних окупантами.

Нагадаємо, заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза затримали у січні 2015 року у Криму, звинувативши в організації та участі у масових заворушеннях 26 лютого 2014 року, коли перед будівлею Верховної Ради Криму проходив мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Вже більше двох років Чийгоз утримується у СІЗО.

Як повідомляло QHA, раніше свідок у справі Ахтема Чийгоза подав позов, вимагаючи відшкодувати йому один мільйон рублів матеріального збитку.

ФОТО: інтернет

QHA