КИЇВ (QHA) -

Кримські татари продовжують боротьбу за звільнення Криму, і Меджліс кримськотатарського народу пишається кожним громадянином, який не підкорився окупаційній владі, йдеться у привітанні глави Меджлісу кримськотатарського народу, народного депутата України Рефата Чубарова з нагоди свята Курбан-байрам.

У своєму зверненні Рефат Чубаров висловив надію, що незабаром репресії, провокації і брехня режиму незаконної влади Криму припиняться.

— Звільнивши нашу Батьківщину, забезпечивши єдність кримських татар, у кінцевому підсумку ми обов'язково досягнемо великої перемоги.

Чубаров зазначив, що, незважаючи на репресії російських окупантів, Меджліс кримськотатарського народу продовжує свою діяльність і вітає кримськотатарський народ зі святом Курбан-байрам.

— Нехай Всевишній Аллах прийме ваші жертвопринесення і молитви.

Відзначимо, 21 серпня мусульмани в усьому світі почали відзначати одне з головних свят — Курбан-байрам (свято жертвопринесення).

У столиці України о 8:00 ранку відбулася святкова молитва. Керував молитвою глава Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим Айдер Рустамов, після чого прочитали святкову проповідь.

QHA