КИЇВ (QHA) -

Координатор групи «Інформаційний опір», народний депутат України Дмитро Тимчук поділився прогнозами щодо дестабілізації ситуації в Україні напередодні 9 травня. Він вважає, що у Харкові та Одесі загрози немає.

— Перед «МДБ ДНР» («Міністерство державної безпеки Донецької народної республіки»,  ред.) поставлене ​​завдання проводити патріотичні акції до Дня перемоги. Цілком очевидно, що на них будуть різні провокації з тим, щоб виставити українську владу як нездатну контролювати ситуацію,  повідомив Тимчук на прес-конференції у Києві 24 квітня, передає кореспондент QHA.

За його словами, 2017 року Кремль почав діяти по-новому, звинувачуючи Україну у підтримці праворадикальних терористичних угруповань.

До цього підв'язується робота Слідкому РФ, який збирає різні свідчення і докази про нібито злочини Збройних сил України, зазначає Тимчук.

У Харкові, на думку «Інформаційного опору», після інциденту у Балаклії дії агентури РФ нівелюватимуться на корені, тому в місті очікувати конфліктної ситуації не варто.

— Будуть припининені будь-які потоки провокацій, заявив Тимчук.  В Одесі ситуація також буде нормальною в День перемоги, незважаючи на нещодавні провокації у квітні.

Разом з тим варто чекати загострення ситуації у Херсонській та Миколаївській областях, де в останні два тижні, за даними джерел «Інформаційного опору», відбувається активізація проросійських сил, — каже нардеп.

Дмитро Тимчук наголосив, що у зоні ризику залишається і Київ.

ФОТО: інтернет

QHA