КЕРЧ (QHA) -

 

Шістьох постраждалих, які знаходяться у тяжкому стані, у результаті вибуху в політехнічному коледжі в анексованому Криму в Керчі евакуюють до Сімферополя. Про це в ефірі телеканалу «Россия 24» повідомив «замміністра охорони здоров'я» Криму Микола Деркач.

— Шістьом потерпілим необхідна евакуація до Сімферополя, — зазначив він.

При цьому, у прес-службі так званого «міністерства охорони здоров'я» Криму підкреслили, що на місці вибуху продовжують працювати 9 бригад швидкої допомоги.

— Усім постраждалим в Керченському політехнічному коледжі надається необхідна медична допомога. Так, розгорнуто вісім операційних в медичних установах Керчі, дві операційні у Ленінській центральній районній лікарні, дев'ять бригад швидкої допомоги працюють в епіцентрі катастрофи, залучено санавіацію. Виявляються протишокові заходи і первинна обробка пошкоджень. Крім того, на місці працюють психологи.

У лікарнях півострова перебувають 37 постраждалих.

 

QHA повідомляло, що сьогодні, 17 жовтня, у Керченському політехнічному коледжі сталося масове вбивство. Вбито 18 осіб, ще близько 50 осіб дістали поранення. Усіх постраждалих госпіталізували в місцеву лікарню.

У Криму оголосили триденний траур у зв'язку з подією.

Підозрюваним у скоєнні масового вбивства у Керченському політехнічному коледжі виявився його студент Владислав Росляков. 8 вересня йому видали дозвіл на рушницю 12-калібру і за декілька днів до нападу на коледж він придбав близько 150 набоїв. Росляков після скоєння вибухів і стрілянини наклав на себе руки.

 

Джерело: Крыминформ

QHA