КИЇВ (QHA) -

У населених пунктах неподалік від адмінмежі з окупованим Кримом відбудуться заходи до Дня кримськотатарського прапора. Про це повідомив голова правління Кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв сьогодні, 25 червня, на прес-конференції у Києві.

— Як в Криму, так і в Україні та в усьому світі вже не один рік проводять подібні заходи і відзначають День кримськотатарського прапора. У Генічеському районі теж проводитимуть заходи. О 9:30 сформують автоколону, яка виїде до центру селища Новоолексіївка. Збір автомобілів буде біля стели Махарадзе. Ми закликаємо жителів і гостей Генічеська і Новоолексіївки приєднатися до акції, щоб продемонструвати солідарність з кримськими татарами, — зазначив Барієв.

О 10:00 хода з прапорами розпочнеться від кафе "Дружба" до Новоолексіївського будинку культури, де буде проведено концерт патріотичної пісні та почнуться виступи з національної боротьби куреш і єдиноборств.

До дня кримськотатарського прапора Міністерство інформполітики України випустило соціальну рекламу, яка підкреслює важливість кримськотатарського прапору як символу.

Нагадаємо, у Херсоні до Дня кримськотатарського прапора проведуть велопробіг.

Раніше QHA писало, що у столиці планують провести автопробіг і ходу Майданом Незалежності. Після цього у центрі столиці запланований мітинг.

QHA