ХЕРСОН (QHA) -

У Херсонській області відбувся автопробіг і хода до Дня кримськотатарського прапора.

Колона авто з кримськотатарськими прапорами прибула до селища Новоолексіївка, де були розгорнуті полотнища українського і кримськотатарського прапорів. Учасники ходи пройшлися центральними вулицями селища.

Очолювали колону відомі кримськотатарські барабанщики з села Щасливцеве. Хода завершилася біля селищного Будинку культури, де заплановано святковий концерт, а також показові виступи і змагання з національної боротьби «Куреш».

Увечері в Херсоні проведуть велопробіг.

Відзначимо, в Україні заплановано низку заходів до Дня кримськотатарського прапора. Ходи, мітинги і автопробіги відбудуться у Львові, Одесі, Дніпрі, у Мелітополі, Києві, Херсонській області.

Відзначимо, сьогодні о 16:00 у Києві розпочався автопробіг, присвячений Дню кримськотатарського прапора. Про це повідомляє кореспондент QHA.

Колона з 30-ти автомобілів стартувала від готелю "Космополіт" (метро "Шулявська"). Автомобілі були прикрашені кримськотатарськими і українськими прапорами.

А в анексованому Криму проводять марафон, присвячений Дню кримськотатарського прапора.

Організатором акції виступив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джеляль, який разом з активістами має намір протягом двох днів обійти увесь Крим з величезним кримськотатарським прапором.

Джерело і фото: Крым.Реалии

QHA