КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 24 липня, у рамках інформаційної кампанії «FIND & FREE», відбулася акція «День народження без свята», присвячена зниклому безвісти в Криму члену Меджлісу кримськотатарського народу Ервіну Ібрагімову, якому нещодавно виповнилося 33 роки.

За словами організаторів акції, вже два роки рідні й близькі Ервіна не знають, де він.

Під час акції активісти встановили біля входу до посольства стіл, на якому розмістили торт з 16 свічками, які символізували зниклих безвісти в окупованому Криму. Також активісти по черзі підходили мовчки до столу і дарували подарунки Ібрагімову, які «у результаті так ніхто і не забрав».

В акції взяв участь батько Ервіна Ібрагімова — Умер Ібрагімов. Він подякував учасникам акції за те, що вони щомісяця приходять під посольство і вимагають знайти його сина.

— Нам, на жаль, нічого святкувати. Ервіна вже два роки немає вдома, два роки батьки не знають де він, два роки громадськість запитує у російської влади: «Де перебуває Ервін?», — заявила координатор громадської організації «КримSOS» Таміла Ташева.

У рамках акції активісти вимагали від Росії розслідувати насильницькі зникнення на анексованому півострові.

Нагадаємо, раніше глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав міжнародні організації вжити усіх необхідних заходів для ефективного розслідування обставин викрадення Ервіна Ібрагімова і притягнення винних до відповідальності.

За словами Чубарова, окупанти демонструють небажання розкривати цей злочин.

27 травня у Києві відбувся футбольний товариський матч на підтримку Ервіна Ібрагімова.

Відзначимо, Ервіна Ібрагімова викрали у Бахчисараї 24 травня 2016 року близько 23:00. 26 травня 2016 року прокуратура Автономної Республіки Крим порушила кримінальне провадження за фактом його зникнення.

QHA